İstek Çalımbay, alana polis üniformasıyla çıktı
Spor Toto Üstün Lig’in 28. haftasında oynanan Sivasspor- Başakşehir maçına mesken sahibi grubun Teknik Yöneticisi İstek Çalımbay, müsabakaya polis üniformasıyla çıktı.
ÇİÇEK TAKDİM ETTİLER
Türk Türk Polis Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Sivasspor Lideri Mecnun Otyakmaz, Teknik Yönetici İstek Çalımbay ve Başakşehir Yardımcı Antrenörü Erdinç Sözer, Sivas Vilayet Emniyet Müdürü Burhan Akçay ve polis memurlarına çiçek takdim etti.
ÜNİFORMAYLA ÇIKTILAR
Sivasspor Teknik Yöneticisi İstek Çalımbay’ın öğrencileri de alana polis üniformasıyla çıktı.