ES Elazığspor’da kaptan Mesut cezalı
Nevşehir Belediyespor maçında sarı kart gören ES Elazığspor ekip kaptanı Mesut Saray cezalı duruma düştü
TFF 3. Lig 1. Grup’un 27. Haftası’nda deplasmanda karşılaştığı Nevşehir Belediyespor’u 3-2 mağlup ederek kümesinde 8. sıraya yükselen ve 3 haftalık makûs gidişatına dur diyen Entegre Solar Elazığspor’da, grup kaptanı Mesut Saray cezalı duruma düştü. Maçın 75. dakikasında Çanakkale Bölgesi C Klasman Hakemi Tolga Tugay İnan tarafından sarı kartla cezalandırılan deneyimli futbolcu dönem içerisindeki 8. ihtarını aldı ve 2. sefer cezalı duruma düştü. Kaptan Mesut, Bordo-Beyazlılar’ın çarşamba günü Belediye Derincespor ile oynayacağı maçta alanda olamayacak. – ELAZIĞ